Фінальний тест
Ми у тобі й не сумнівалися!
Ти успішно пройшла всі модулі нашого курсу.
Тепер пропонуємо тобі скласти фінальний тест та отримати сертифікат. Він стане стартовою точкою твоїх кар'єрних змін!

Щоб отримати cертифікат, заповни форму, яка з'явиться після успішного складання тесту.
Ми надішлемо тобі електронний сертифікат впродовж 10 днів.

Хочу отримати сертифікат!
Розпочати
Ваш начальник неодноразово робив вам хтиві натяки та запрошував провести з ним час після роботи, незважаючи на ваші численні відмови. Вас ображає таке ставлення, але ви боїтеся втратити роботу. Що робити?
А якщо ситуація погіршиться? Як ви можете захистити свої права?
17%
Так! Там вам пояснять, як захистити себе у такому випадку.
50%
Чи впевнені ви, що це допоможе вам захистити себе у довгостроковій перспективі?
0%
Якщо подібна ситуація трапиться на новій роботі, чи допоможе така тактика захистити себе у довгостроковій перспективі?
33%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Історія з начальником перетворилася на суд, який ви успішно виграли, і вирішили не залишатися на тому ж самому робочому місці. Ви пішли з компанії та шукаєте нову роботу. У вас з'явилося більше часу, і ви пройшли курси з англійської мови.

Тепер ви маєте достатньо високий рівень, щоб спілкуватися з носіями мови, дивитися кіно та читати бізнес-літературу. Але можливості взяти курс наступного рівня зараз немає. Що робити, щоб результати навчання залишилися з вами надовго?
Курси та репетиторице чудово, але недостатньо. Щоб оволодіти знаннями, потрібна практика. Як би ви могли практикувати англійську?
17%
Так! Застосовуйте нові знання на практиці та у контексті, який для вас особисто є актуальним. Так ви не просто вивчите англійську, а оволодієте нею.
50%
Пам'ятьдинамічний процес. Якщо ви не використовуєте нові знання, їхнє місце заступить інша, актуальніша інформація. Як би ви могли підтримувати англійську у повсякденному житті?
17%
На жаль, пам'ять так не працює. Ми забуваємо те, що не використовуємо. Як би ви могли застосовувати англійську у повсякденному житті?
17%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Знаючи англійську та маючи досвід роботи, ви вирішили скласти кар'єрний план. Ви хочете працювати у сфері маркетингу та комунікацій найманим працівником. Як підійти до пошуку роботодавця?
Такий спосіб знайти роботу може спрацювати доволі ефективно, але, якщо у вас є кар'єрний план, то напевно є й певні очікування від роботодавця. Можливо, варто керуватися не лише рекомендаціями друзів і знайомих?
67%
Курси та навчання сприятимуть вашому професійному росту, але чи нададуть вони вам практичний досвід, також важливий для вашого резюме та кар'єри загалом?
0%
Так! Шукайте тих, хто відповідає вашим очікуванням і побажанням. Успіхів на шляху до успішної кар'єри!
33%
Такий підхід спрацює, якщо підійде будь-яка робота, а знайти її потрібно терміново. Але чи підійде це для пошуку роботи, яка саме вам до душі та відповідає вашому кар'єрному плану?
0%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Вітаю! Ви впевнено крокуєте до роботи своєї мрії, а наступний етап — співбесіда. Як ви будете до неї готуватися?
Вміння пояснити своє резюме та обґрунтувати бажану заробітну платуце важливі кроки підготовку до співбесіди. Але чи впевнені ви, що це все?
33%
Доречно одягнутися на співбесідуодин із важливих кроків підготовки. Але як ви дізнаєтеся, що діловий костюм підходить для співбесіди в цій компанії?
0%
Це зробити однозначно варто, адже так ви ретельніше підготуєтеся до співбесіди саме в цій компанії. Але що ще важливо для підготовки?
50%
Так! У такому випадку ви підготуєтеся до співбесіди всебічно, і у вас буде більше шансів справити потрібне враження.
17%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Ви отримали пропозицію своєї мрії та щойно розпочали працювати на новому робочому місці. Зараз ви розумієте, що для кар'єрного розвитку вам потрібна людина зі знаннями та досвідом — ментор. Ви знайшли кількох кандидатів, але не знаєте, до кого з них звернутися першим. Що робити?
Люди на високих посадах справді зазвичай мають професійні знання та досвід, але чи впевнені ви, що це всі критерії, на які варто звертати увагу?
17%
Стаж роботи справді часто корелює з досвідом, але чи єдиний це критерій, на який варто звертати увагу?
17%
Якщо ви потребуєте допомоги у кар'єрному розвитку, добре підібраний ментор може дати вам саме те, чого ви шукаєте. Але спочатку варто розібратися в собі та своїх потребах.
33%
Чудово! Радимо чітко та зрозуміло сформулювати свій запит до ментора та бажаємо плідного союзу!
33%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Ви знайшли ментора, і він порадив вам ознайомитися з тайм-менеджментом, та організовано поставитися до роботи на новому місці та життя загалом. Якими принципами керуватися, коли пріоритизуєте та розподіляєте час?
Присвячувати час професійному розвитку, звичайно, необхідно для кар'єрного росту. Але чи впевнені ви, що вам вистачить всіх ресурсів, якщо ви витрачатимете весь час винятково на кар'єру?
17%
Робота та дімце безумовно важливо та пріоритетно, але чи впевнені ви, що зможете бути успішною на роботі та щасливою вдома, якщо не поповнюватимете свої фізичні та емоційні ресурси?
33%
Усі ці слова справді увійшли в моду. Але, що як перевірені прийоми тайм-менеджменту допоможуть вам працювати ефективніше та жити щасливіше?
17%
Так! Необхідно приділяти увагу всім сферам життя, щоб досягти успіху. Цього вам і бажаємо!
33%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Вам подобається нова робота, у вас чудовий ментор і ви ефективно організовуєте свій час. Минає черговий робочий день і раптом колега приносить вам папку з документами, різко кладе її на стіл і виходить з кабінету.
Це психологічно ігрова ситуація, проте у цій папці може бути щось важливе, і у разі невиконання вам можуть задати питання «чому не перепитали».
0%
Так ви проявите себе не в найкращому світлі і підете на поводу в емоції гніву, що призведе до скандалу з колегою або до іншої форми деструктивного розвитку ситуації.
17%
Ви витратите свої сили на емоційному рівні у порожнечу, і швидше за все не вгадаєте, що потрібно робити. Пам'ятайте, одне з правил комунікації – не здогадуйся, а уточнюй.
17%
Так, тут проявлена максимально доросла комунікація, дотримані особисті кордони, відсутні додумування і фантазії, і водночас ви дозволяєте собі уточнити факти.
67%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Ви багато чого навчилися на новій роботі та зрозуміли, що готові втілити у життя свою мрію — відкрити власну булочну та продавати найсмачніші круасани в Києві. У якому порядку краще підійти до її реалізації?
Усі ці кроки обов'язкові для того, щоб розпочати свій бізнес успішно. Але чи впевнені ви, що дослідження ринку треба робити в останню чергу? Як плануватимете бізнес, не маючи повної картини круасанної конкуренції?
17%
Так! Це логічний та послідовний підхід, щоб розпочати свою справу. Бажаємо успіхів у просуванні бізнесу. Запрошуйте на каву з круасаном (навіть із малиновим джемом)!
33%
Обирати свою нішу на основі дослідження ринкуце грамотний підхід, можливо, варто це зробити до бізнес-планування? До того ж, реєструвати бізнес вже тоді, коли все запрацювалонезаконно.
0%
Реєстрація бізнесу, оренда, обладнання та вивіскаце все невід'ємні складові успішної круасанної. Але як ви зробити все це без аналізу ринку та бізнес-моделі?
50%
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Ти вже дуже близько до цілі! Не зупиняйся на досягнутому!
Передивись улюблені відео, щоб закріпити матеріал — і повертайся, аби перевірити знання та отримати омріяний сертифікат!
Спробувати ще раз
Ти успішно засвоїла матеріал і кар'єрні досягнення стали на крок ближче!
Не зупиняйся та впевнено прямуй до нових цілей. І не забувай переглядати улюблені відео — вони доступні безкоштовно в будь-який час.


Спробувати ще раз
Quiz
What kind of traveler are you?
Test your knowledge and find out how good you know geography and what kind of traveler you are. Can you answer these geography questions?
Start quiz