ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ З ПІДГОТОВКИ ДО СПІВБЕСІДИ

ІРИНА ЧИСТЯКОВА

Директорка по роботі з персоналом у міжнародній компанії EastOne, що входить у трійку найбільших українських бізнес груп. Вона постійно відслідковує і знаходить нових співробітників у компанію, де працює більше 150 людей. Досвід роботи Ірини у цій галузі — більше 20 років.

У тебе досі холонуть долоні навіть при думці про співбесіду? У голові купа запитань: як одягтися, що говорити, як справити хороше враження та говорити про зарплату? Іра дасть дієві поради, які допоможуть тобі почуватися впевнено на будь якому інтерв'ю.
Перевір отримані знання на практичних ситуаціях!
Пройти тест
Ви — бізнес-аналітикиня, та нарешті отримали пропозицію своєї мрії. Залишився лише один крок — пройти співбесіду. Перше, що вас на ній запитують, чому вас зацікавила ця вакансія. Як відповісти на таке питання?
Висока заробітна платаце цілком адекватна причина звернути увагу на вакансію, але чи впевнені ви, що це має бути основною причиною, яку ви назвете у відповідь на це запитання?
Рекомендації друзів можуть слугувати хорошим орієнтиром під час пошуку роботи, але чи впевнені ви, що це має бути основною причиною, яку ви назвете у відповідь на це запитання?
Так! Звісно, при виборі роботи зарплата, рекомендації друзів та ім'я бренду безумовно відіграють роль, але якщо ви не розділяєте цінностей компанії, варто пошукати ще.
Ім'я брендуважливий фактор під час пошуку роботи, але чи впевнені ви, що воноце основний орієнтир, який варто називати рекрутеру?
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Ви пояснили, чому вас зацікавила саме ця вакансія. Тепер рекрутер цікавиться, яких помилок ви припускалися на попередній роботі. Що краще розповісти?
Розповідати про свої помилки справді складно та некомфортно, але чи зможете ви показати рекрутеру, що здатні до самокритики, якщо уникаєте розмови про власні помилки?
Інколи некомпетентні колеги можуть негативно вплинути й на вашу роботу, але чи покаже така відповідь рекрутеру, що ви здатні навчатися на власних помилках та не перекладати відповідальність на інших?
Так! Цей підхід покаже, що ви здатні адекватно сприймати критику, визнавати свої помилки та навчатися на них.
Чесно розповідати про власні помилки надзвичайно важливо, щоб показати, що ви їх визнаєте. Але якщо ви досі не знаєте, як їх уникнути наступного разу, чи покаже це вашому рекрутеру, що ви здатні навчатися на власному досвіді?
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
З помилками на роботі розібралися та підходимо до кінця інтерв'ю. Ваш потенційний роботодавець хоче знати, які у вас сильні та слабкі сторони. Як краще відповісти на таке запитання?
Таке трапляється! Щоб запобігти такій ситуації, готуйте відповіді на типові запитання заздалегідь. Це запитанняодне з таких.
Безумовно, професійні кваліфікаціїодин із важливих факторів успіху на співбесіді. Але чи впевнені ви, що уникати розмови про особисті якостіслушний спосіб отримати позицію, яка відповідає вашим особистим якостям?
Якщо ви визнаєте свої слабкі сторони, це свідчить про те, що ви зріла людина, і вміння презентувати свої сильні сторони свідчить про те саме. Не соромтеся та підкріплюйте ваші сильні сторони доречними прикладами!
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Вітаємо!
Пам'ятай, якщо хочеш закріпити отримані знання — завжди можеш повернутися до улюбленої лекції!
Спробувати ще раз
Вітаємо!
Отримані знання — чудова інвестиція на шляху до мрії!
Спробувати ще раз
Вітаємо!
Відмінний результат — ще один доказ, що ви можете все!
Спробувати ще раз
З МІСЦЯ В КАР'ЄРУ