СВІЙ БІЗНЕС ЯК АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ШЛЯХ РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

ЯК НЕ НАСТУПАТИ НА «ГРАБЛІ ПОЧАТКІВЦЯ» В БІЗНЕСІ
ОЛЬГА РОЄНКО

Знає, як робити щось нестандартне, бо вона — креативна підприємиця та власниця маркетингової агенції Royenko Agency. Свого часу Оля наважилася піти з величезної та авторитетної корпорації, щоб створити свою власну агенцію. Зараз у її доробку співробітництво з такими компаніями, як COMFY, McDonald's, Samsung, Gap та Еко-Лавка.

Ольга Роєнко на власному досвіді знає, як непросто наважитися заснувати щось своє. Щоб розпочати свою власну справу, тобі знадобиться не тільки рішучість, а й знання у юридичному та адміністративному полі. Корисні та ефективні підказки для нових підприємиць — у цьому відео.

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

Бізнес-планування за канвою Остервальдера
Як просувати свій бізнес і де шукати клієнтів
Пам'ятаєте, на початку ми з вами перевіряли на міцність нашу ідею. Що ми робили? Запитували у клієнтів, де вже вони купують подібні товари та послуги і що їм подобається. Вивчали конкурентів. Заразом можна дослідити як і де і що саме вони про себе говорять. Де рекламуються? Також можна дослідити історії успіху світових компаній. Що про них писала преса? Чим вони цікаві? Можливо проводили цікаві акції? Проаналізуйте це.

Ось кілька основних порад, які стануть у пригоді.

  1. Необхідно забезпечити присутність компанії в інтернеті. Навіть якщо ви нічого не продаєте через інтернет, важливо, щоб люди змогли легко знайти про вас інформацію:

    1. Створіть сайт. Сьогодні існує багато можливостей зробити це своїми руками.

    2. Зареєструйте компанію в соціальних мережах — Фейсбуці та Інстаграмі.

    3. Нанесіть адресу компанії на карті Google. Особливо якщо ви плануєте відкрити магазин чи кафе. Тоді водії, що їдуть за навігатором будуть бачити вас.

  2. Зверніться по допомогу до друзів та знайомих — попросіть їх поширити інформацію про вашу компанію через соціальні мережі.

  3. Розвивайте базу своїх контактів — відвідуйте тематичні конференції, можливо є спеціалізовані асоціації, до яких можна було б долучитися.

  4. Розвивайте власний бренд. Тепер, коли ви керуєте бізнесом, ваша компанія буде асоціюватися з вами і навпаки. Активно наповнюйте свої соціальні сторінки, діліться цікавими історіями про ваш бізнес.

Перевір отримані знання на практичних ситуаціях!
Пройти тест
Все життя ви захоплювалися флористикою та врешті вирішили розпочати свою справу та відкрити флористичну студію. На що звернути увагу перед тим, як почати втілювати мрію у бізнес?
Професійне навчання та якісна реклама завжди стануть у пригоді, але чи впевнені ви, що знаєте, хто оцінить якість ваших послуг та відреагує на рекламу?
Так! І не забудьте про те, що ваші послуги можуть зацікавити різні сегменти клієнтів!
Мати кошти на розвиток бізнесу необхідно, але чи впевнені ви, що варто брати на себе відповідальність за чужі кошти, коли ви ще не знаєте, хто купуватиме ваші послуги та чи купуватиме взагалі?
Порадитися з друзями та знайомими варто, особливо, якщо в них є релевантний досвід. Але, можливо, варто чіткіше окреслити вашу ідею до того, як залучати до неї людей?
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Добре, ви зробили перший крок, а також проаналізували кейси успішних флористичних студій та визначили, хто є вашими конкурентами. Які ваші наступні кроки на шляху до реалізації свого бізнесу?
Реклама та просування надзвичайно важливі для успіху вашої справи. Але що потрібно зробити для успішного старту ще до етапу реклами?
Так! Ми радимо скористатися канвою Остервальдера, адже вона враховує дев'ять основних факторів, важливих для початку та розвитку бізнесу.
Юридично зареєструвати компанію та грамотно ставитися до своїх і бізнес-фінансівце розумне рішення. Але як зареєструвати компанію, якщо ви ще не змоделювали, що, як, де та для кого робитимите?
Досвід успішних компанійце скарбниця знань, але якщо ви його повторюватимете, чим ви будете відрізнятися від конкурентів? Чому клієнти обиратимуть вас, а не їх?
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Чудово, ви заповнили канву Остервальдера, юридично зареєстрували свою флористичну студію та завели для неї окремий бюджет. Для повноцінного старту, якими мають бути ваші наступні кроки?
Зібрати кваліфіковану команду необхідно для успішного бізнесу, але професіонали зазвичай коштують дорого для бюджету компанії, про яку ще ніхто не знає. На що ще варто направити зусилля?
Так! Чим більше людей про вас знатиме, тим більше клієнтів та кваліфікованих співробітників ви зможете знайти.
Професійна освіта та навчання загаломце необхідні складові розвитку. Але чи допоможе це вашому бізнесу на самому початку?
Знайти досвідчених партнерівце добре, але чи впевнені ви, що вони будуть готові долучитися до бізнесу, який ще тільки у зародку. Можливо, варто звертатися до них як до менторів, а не як до партнерів, а для власної справи зробити щось інше? :)
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Вітаємо!
Пам'ятай, якщо хочеш закріпити отримані знання — завжди можеш повернутися до улюбленої лекції!
Спробувати ще раз
Вітаємо!
Отримані знання — чудова інвестиція на шляху до мрії!
Спробувати ще раз
Вітаємо!
Відмінний результат — ще один доказ, що ви можете все!
Спробувати ще раз
З МІСЦЯ В КАР'ЄРУ