ОЛЕНА БОРИСОВА

Керує 48-ма ресторанами мережі Дмитра Борисова, виховує 6 дітей та навчає ефективно використовувати кожну хвилину.

Олена Борисова розповість, як не шукати 25-ту годину у добі. Допоможе сформувати графік дня. Навчить знаходити час для себе навіть тоді, коли здається, що його немає. Покаже, як правильно розставити пріоритети та приборкати щоденний хаос.
Перевір отримані знання на практичних ситуаціях!
Пройти тест
Ви взялися за систематизацію свого життя та хочете скласти стратегічні цілі. Як ви підійдете до цієї задачі так, щоб ваші цілі стали надійним орієнтиром у житті?
Планування не обмежує креатив і свободу, а допомагає ефективно реагувати на виклики та аврали. Якщо ви створите систему, яка підходить особисто вам.
Система Мішель Обами може бути надзвичайно ефективноюдля неї, її пріоритетів і цінностей. Ви можете ці пріоритети та цінності не розділяти, і тоді для вас така система не спрацює.
Друзі можуть дати хороші поради, але ваші пріоритети та цінності можуть відрізнятися. Що працює для вашого друга не обов'язково спрацює для вас.
Так! Планувати однозначно варто, а приклади успішних людей та ваших друзів для цього стануть у пригоді. Однак, щоб ваша система ефективно працювала саме для вас, вона має бути побудована на основі ваших пріоритетів і цінностей.
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Зі систематизацією життя розібралися. Але минув тиждень, і ви відчуваєте, що забагато прокрастинуєте, і не просуваєтеся до досягнення цілей. Як подолати цю перепону?
Це допоможе вам оцінити вашу продуктивність за день, але подумайте про те, як побороти прокрастинацію саме тоді, коли ви прокрастинуєте.
Якщо ваші цілі відображають ваше поняття успіху, їх не варто змінювати, хіба що обміркувати реалістичність дедлайнів. Однак це не допоможе подолати прокрастинацію тоді, коли ви прокрастинуєте.
Так! Фіксувати час упродовж дня допоможе зрозуміти, на що ви витрачаєте цей ресурс, «зловити» моменти, коли ви прокрастинуєте, та визначити, що стало приводом для прокрастинаціїщоб цих приводів уникати.
Вставати ранішеце чудова ідея, якщо вона не зашкодить вашому сну, але як би ви могли побороти прокрастинацію саме тоді, коли ви прокрастинуєте?
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Ви побороли прокрастинацію, плануєте кожен місяць, тиждень і день, висипаєтеся, відпочиваєте та займаєтеся спортом. І, незважаючи на все це, ви виконуєте план лише на 85%, а не на 100%. Що робити?
Якщо у вас горять дедлайни, то відкласти відпустку може бути виходом із ситуації, але якщо все нормально, можливо, не варто відмовлятися від відпочинку?
Так! За правилом Парето, 20% зусиль дають 80% результату. Ви на правильному шляху, а те, що ви не досягаєте всіх 100% означає, що ціль достатньо амбітна, щоб мотивувати вас розвиватися, і не занадто легка.
А якщо ви виконуватимете план на 100%, чи не означатиме це, що він занадто легкий і ви могли б досягти більшого, якщо ставите амбітніші цілі?
Взяти відпустку після продуктивної роботице завжди хороша ідея. Але чи справді потрібно відновлювати ресурси, щоб досягти 100%?
Далі
Перевірити
Дізнатися результат
Вітаємо!
Пам'ятай, якщо хочеш закріпити отримані знання — завжди можеш повернутися до улюбленої лекції!
Спробувати ще раз
Вітаємо!
Отримані знання — чудова інвестиція на шляху до мрії!
Спробувати ще раз
Вітаємо!
Відмінний результат — ще один доказ, що ви можете все!
Спробувати ще раз
З МІСЦЯ В КАР'ЄРУ